Kontakt

Kancelaria Radców Prawnych
Bartosz Rakoczy i Krzysztof Bukowski spółka jawna
ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 10
88-100 Inowrocław
od godz. 10:00 do 15:00
tel./fax: (52) 374 05 03
tel. kom.: 515 296 441
e-mail: rakoczy_bukowski_kanc@wp.pl

 

Porady prawne przez Internet

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Kancelarię Radców Prawnych Bartosz Rakoczy i Krzysztof Bukowski sp.j. z siedzibą w Inowrocławiu przy ul. Narutowicza 10 w celu przesyłania korespondencji na adres e-mail podany w poniższym formularzu kontaktowym.
  Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres: rakoczy_bukowski_kanc@wp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.
  Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacją międzynarodowym.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon kontaktowy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Kancelaria prowadzi świadczenie usług dla klientów drogą elektroniczną.

  W celu uzyskania usługi należy wypełnić formularz znajdujący się na niniejszej stronie i wysłać treść zapytania drogą elektroniczną. Po złożeniu zapytania klient może być poproszony o uzupełnienie swojego zapytania o dodatkowe wyjaśnienia lub kopię niezbędnej dokumentacji.

  Po otrzymaniu zapytania kancelaria prześle klientowi w najbliższym dniu roboczym propozycję wynagrodzenia za usługę, warunkiem świadczenia usługi jest zapłata wynagrodzenia przez klienta.

  Dopuszczalne są negocjacje co do wysokości wynagrodzenia w tym celu prosimy o kontakt drogą telefoniczną lub mailem.
  Usługa zostanie wykonana następnego dnia po otrzymaniu przez kancelarię od klienta potwierdzenia wpłaty wynagrodzenia na konto kancelarii.

  W przypadku spraw szczególnie skomplikowanych termin wykonania usługi może być wydłużony do 7 dni.